top of page

FAQ - Často kladené otázky

Facebook Sisthaema Hevo T.png
sisthaema-face-1-4b0d227e.webp

FAQ 
Často kladené otázky

 • Čo je SISTHAEMA HEVO T:
  SISTHAEMA HEVO T je intradermálny injekčný hydrogél s prelomovou a patentovanou kombináciou kyseliny hyalurónovej a trehalózy, u ktorého bolo preukázané, že vydrží dlhšie ako akýkoľvek lineárny dermálny gél na báze kyseliny Hyalurónovej a poskytuje skutočnúbio-regeneráciu pokožky („siisthaemická dermálna regenerácia“) objem a hĺbkovú hydratáciu.
 • Kde nájdem SISTHAEMA HEVO T?
  Požiadajte svojho lekára o SISTHAEMA HEVO T, ktorý vám môže poskytnúť technické informácie a návrhy na najlepší liečebný cyklus, pričom bude správne reagovať na vaše potreby a estetické ciele. Ak ste lekár, prosím kontaktujte nás na našej infolinke.
 • Ako často sa doporučuje opakovanie?
  Aby mal postupný účinok a aktivoval „sisthaemickú dermálnu regeneráciu“, v závislosti od stavu pokožky a stupňa foto a chronického starnutia, úplný protokol obsahuje 3 sedenia s 15-dňovými intervalmi medzi nimi, po ktorých nasleduje udržiavací kúra každé dva mesiace. Tento aplikačný protokol je vhodné opakovať každý rok. Cyklus má byť myslený ako flexibilný; Váš lekár vyhodnotí najlepší protokol pre vás; doporučujeme minimálne 4-5 opakovaní každý rok. Je to je často používaný protokol.
 • Čo je vo vnútri balení SISTHAEMA HEVO T?
  Každá krabička s výrobkom obsahuje jednu naplnenú 2 ml injekčnú striekačku a dve 30G ihly, ktoré patria k najtenším na trhu.
 • Aké je obdobie na zotavenie po ošetrení?
  Regeneračný účinok SISTHAEMA HEVO T nastupuje bezprostredne po injekcii, trvá niekoľko dní a týždňov po nej. Vďaka jedinečnému zloženiu gélu je úplne bezpečný, ale napriek tomu sa vždy môžu vyskytnúť bežné vedľajšie účinky súvisiace s injekciou. Mierny opuch, podliatiny, začervenanie a iné drobné znaky spontánne zmiznú po niekoľkých hodinách alebo dňoch. Váš lekár vám tiež poskytne základné rady po ošetrení, aby ste sa vyhli väčšine problémov.
 • Aké sú vedľajšie účinky súvisiace s liečbou SISTHAEMA HEVO T?
  Vďaka čistote kyseliny hyalurónovej a najvyšším výrobným štandardom sú vedľajšie účinky súvisiace s výrobkom takmer nulové. Napriek tomu, že injekčný postup je minimálne invazívny, môže prinášať určité riziká. Dôrazne odporúčame, aby ste liečbu podstúpili iba u odborného lekára.
 • Môžem si liečbu vykonať sám?
  Nie, určite nie. Iba kvalifikovaní lekári by sa mali zaoberať injekčnými zdravotníckymi pomôckami, ako je SISTHAEMA HEVO T ; Ak sa chcete liečiť, obráťte sa na svojho lekára a zistite všetky výhody ošetrenia profesionálom. Ak ste doktor a chcete získať viac informácií alebo prístup k SISTHAEMA HEVO T kontaktujte nás prosím.
 • Je to bolestivá liečba?
  SISTHAEMA HEVO T sa vstrekuje jednou z najtenších ihiel v estetickom priemysle, aby sa minimalizovala bolesť spojená s ihlou.
 • Čo je to TENSE technika?
  Tense technika je nový postup aplikácie, výhradne vyvinutý pre SISTHAEMA HEVO T. Táto nová technika sa zrodila vďaka spolupráci medzi významnými univerzitami a kvalifikovanými medzinárodnými mienkotvorcami. Je navrhnutá tak, aby zvýrazňovala zvláštnosti SISTHAEMA HEVO T a zvyšovala účinnosť výrobku, pokiaľ ide o zdvíhacie (liftingové) a regeneračné vlastnosti.
 • Koľko to stojí?
  Obráťte sa na svojho lekára, aby vám oznámil náklady na túto liečbu; náklady sa môžu u lekárov líšiť, pretože by ste platili za výkon lekára, rady a estetickú starostlivosť, nie za samotný výrobok. Ak ste lekárom alebo zástupcom kliniky a radi by ste mali v ponuke jednotku v regenerácií aj na vašej klinike, neváhajte nás kontaktovať na našej infolinke. Radi vám pomôžeme so všetkými otázkami.

Let’s Work Together

500 Terry Francois Street 

San Francisco, CA 94158

Tel: 123-456-7890

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Instagram
Thanks for submitting!
bottom of page