top of page

Dnes vstupujete do novej éry systemickej dermálnej regenerácie

sisthaema-box-414f0065.webp

Okamžité pôsobenie s trvalými účinkami

So SISTHAEMA HEVO T zažijete okamžité omladenie a táto bioregenerácia bude aktívna niekoľko týždňov po ošetrení, čo bude mať za následok vzostupné efekty.

sisthaema-face-1-4b0d227e.webp
sisthaema-face-3-8379efca.webp

Prirodzený liftingový
efekt

Keď dôjde k systematickej dermálnej regenerácii, vaša pokožka sa začne regenerovať sama a vytvárať nové vlákna kolagénu typu III, čo má za následok prirodzený liftingový efekt, ktorý rešpektuje harmóniu vášho vzhľadu. Vaša mladšia verzia.

Objem a hĺbková hydratácia

Dvojitý rozsah molekulových hmotností (vysoký a nízky) vám dodá objem a hĺbkovú hydratáciu. Exkluzívna kombinácia v SISTHAEMA HEVO T je schopná pritiahnuť oveľa viac vody v porovnaní s inými výrobkami na báze lineárnej kyseliny hyalurónovej, čo výrazne zlepšuje hĺbkovú hydratáciu pokožky.

sisthaema-face-2-e7438910.webp
sisthaema-face-6-acdb1439.webp

Systemická regenerácia
pokožky

SISTHAEMA HEVO T je jediným produktom, ktorý dokáže vyvolať skutočnú bioregeneráciu pokožky a prirodzene vás omladiť s nepretržitými a dlhotrvajúcimi účinkami.

Najčistejšia kyselina hyalurónová a menej vedľajších účinkov

Kyselina hyalurónová v SISTHAEMA HEVO T je najčistejšia, ktorá existuje, a preto obsahuje najnižšiu hladinu endotoxínov: vedľajšie účinky spôsobené týmto výrobkom sú takmer nemožné.

sisthaema-ha-2-824e38b9.webp
sisthaema-face-10-be9f3093.webp

Kolagén mladosti

Normálne produkty na báze kyseliny hyalurónovej prevažne indukujú produkciu fibrotického kolagénu (typ I).

SISTHAEMA HEVO T je schopná predovšetkým stimulovať produkciu retikulárneho kolagénu (typ III), ktorý sa tiež označuje ako „kolagén mladosti“ a ktorý prevažuje v mladšej pokožke.

Kyselina hyalurónová & Threalose

Takže čo robí SISTHAEMA HEVO T tak jedinečný produkt?

Vedľa kyseliny hyalurónovej nájdeme TREHALOSE, molekulu podobnú cukru, ktorá je schopná chrániť kyselinu hyalurónovú pred prirodzenými degradačnými procesmi, čo umožňuje HA vydržať a pôsobiť oveľa dlhšie v porovnaní s inými nezosieťovanými dermálnymi výplňami na báze HA. Trehalóza je tiež schopná priťahovať pôsobivé množstvo vody, čo dodáva pokožke dlhotrvajúci napínací a zvlhčujúci účinok.

sisthaema-ha-1-aa6ea596.webp
sisthaema-sst-2b620136.webp

Technológia selektívneho spektra

SISTHAEMA HEVO T ponúka technológiu selektívneho spektra (SST), pokročilý výrobný postup, ktorý identifikuje rozsahy molekulových hmotností s rôznym priestorovým usporiadaním a tak vyberá tie najvhodnejšie pre cieľ (bioregeneráciu), čím sa maximalizuje účinnosť konečného produktu.

TENSE technique - exkluzívna injekčná technika

SISTHAEMA HEVO T sa môže podávať niekoľkými bežnými injekčnými technikami; Na zlepšenie liftingových a regeneračných vlastností výrobku bola ale vyvinutá špecifická a exkluzívna injekčná technika TENSE TECHNIQUE, ktorá rieši kritické body laxnosti tkaniva v tvári a obnovuje vašu omladenú verziu s prirodzeným liftingovým efektom.

sisthaema-face-5-0095bf57.webp
sisthaema-molecular-1-4365aa62.webp

Dvojitá molekulová hmotnosť

SISTHAEMA HEVO T obsahuje dvojnásobný rozsah molekulových hmotností. Väčšina z nich je na špičkovej úrovni, poskytuje objem, vyvoláva produkciu kolagénu typu III a priťahuje vodu k hlbkovej hydratácii. Nízke konce robia hydrogél mäkším, čo má za následok prirodzenejší účinok a zároveň uľahčuje proces vstrekovania materiálu.

Fragmentácia kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová je počas výrobného procesu fragmentovaná, pretože fragmenty sa správne zacieľujú na špecifické receptory v koži (CD 44), aby spustili produkciu správneho kolagénu typu III alebo kolagénu mladosti.

sisthaema-ha-2-824e38b9.webp

Tenšia ihla, menej bolesti

Záleží nám na pohodlí klienta a preto sa snažíme znížiť bolesť na minimum. Väčšina bolesti súvisiacej s injekciou súvisí s ihlou. SISTHAEMA HEVO T je dodávaná s dvoma 30G ihlami, medzi najmenšími, ktoré by ste tam mohli nájsť.

sisthaema-boxes-e069f1c4.webp

Building Is What We Do

MCR Construction Is Leading Quality Projects

vlasy

Who We Are

About Our Company

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know more about you.

1968

Year of Establishment

282

Projects Completed

150

Professional Employees

35

Business Partners

Aaron Masterson

CEO, MCR Construction

Our Services

We Offer a Range of Services to Meet Your Needs

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. Let your users get to know you.

Commercial Construction

Residential Construction

Pre-Construction

Site Management

Special Projects

Infrastructure Construction

Civil Engineering

Landscape Construction

What We do

Our Projects

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Our Clients

We believe each client is a long term partnership

bottom of page